Atsinaujinusiai VIC Klinikai, sukurta interneto svetainė, kurioje naudojami video su laimingais, besijuokiančiais klinikos pacientais.

Tiksliai į tikslą

Svetainės lankytojų auditorija labai įvairi, kiekvienas lankytojas turi skirtingas IT patirtis. Nors svetainėje yra naudojama nemažai animacijos ir turinio pateikimui naudojami skirtingi informaciniai blokai su grafiniais elementais, yra įgyvendintas sprendimas, kad lankytojui būtų lengva vienu arba dviem paspaudimais rasti ieškomą informaciją. Svetainėje viskas pateikta maksimaliai paprastai, kad vestų iki klinikos paslaugų registracijos.

Video turinys

Norint perteikti VIC klinikos vertybes ir aplinką, buvo sukurti specialūs video skirti svetainei. Bendradarbiaudami su profesionalia video reklamos agentūros Creator komanda buvo sukurti aukštos kokybės video intarpai su laimingais klinikos pacientais. Šis turinys svetainėje leidžia klinikai išsiskirti iš konkurencinės aplinkos.

Daugiau turinio

Svetainėje yra pateikiama ne tik bazinė pardavimo informaciją, bet ir papildomas turinys apie klinikos pacientus bei gydytojus. Tai padeda ne tik SEO optimizacijai, bet ir parodo klinikos vertybes.

Prekinis ženklas

Tobulindami prekinio ženklo dizainą jį derinome ne tik su esamu stiliumi, bet ir su naujai sukurtu Klinikos interjeru bei jo spalvų gama. Todėl klientai matys vientisą stilių, tiek virtualioje, tiek realioje erdvėje.