Silvijos valdos

Miško pirkimo ir pardavimo svetainė

Išskirtinis dizainas

Atnaujintas "Silvijos valdų" prekinis ženklas, kalba apie senovės deivę, kuri globojo mišką. Su miško grožiu susiję grafiniai elementai, atsispindi ir naujai sukurtos svetainės dizaine. Augalų motyvai fone ir spalvos sukurią prekinio ženklo išskirtinumą ir atpažinimą.

Pardavimo įrankis

Nepaisant didelio dėmesio dizainui, šis puslapis visu pirma yra pardavimų įrankis. Todėl svetainėje aiškiai pateikiami kontaktiniai duomenys, skatinantys susisiekti ir gauti konsultaciją.

Daugiau informacijos

Miškas yra brangus objektas, todėl jo pardavimas susijęs su pasitikėjimu. Dažnai užduodami klausimai, papildomi straipsniai naudingi ne tik SEO, bet ir galutiniam vartotojui, galvojančiam apie miško pardavimą arba "įdarbinimą".

Viskas matoma telefone

Didesnis teksto ir grafikos kiekis visada išškūkis pateikiant jį mažame telefono ekrane. Komandai pavyko sukurti dizainą ir grafinius elementus, kurie sklandžiai pateikia visą reikiamą informaciją mobiliuose įrenginiuose. Taip pat išskirtinis sprendimas kontaktų formos mygtukus, mobilioje aplinkoje pasikeičia į tiesioginio skambinimo funkciją.