PAUPYS

Paupio rajono portalas

Virsmas

Mūsų sukurta Paupio rajono butų pardavimo svetainė atliko savo darbą - padėjo parduoti butus, todėl atėjo laikas naujiems poreikiams - turėti rajono informacinį puslapį, skirtą čia gyvenantiems ir svečiams.

Kas svarbiausia greitai pasiekiama

Jau pirmame svetainės lange, slenkant žemyn yra pateikiama svarbiausia informacija: naujienos, renginiai. Toliau, pagal poreikius, yra parodomas visų galimų veiklų katalogas: parduotuvės, restoranai, kavinės, galerijos, sporto klubas, kinas ir kitos, įvairias paslaugas, teikiančios, įmonės. Taip pat akimirkos iš Paupio rajono aplinkos, į kurią kviečiamas atvykti lankytojas.

Visos veiklos vienoje vietoje

Ne tik maitinimo vietos Paupio turguje, bet ir renginiai, menai ir kita svarbi informacija yra pasiekiama vienoje vietoje. Svetainės tikslas -greitai rasti ieškomą informaciją.

Išskirtinis dėmesys istorijai

Ne mažiau už dabartinę erdvę yra įdomi Paupio istorija. Todėl buvo sukurtas Paupio istorijos puslapis, kuriame vizualiai pateikiama informacija, kaip vyko šios unikalios Vilniaus vietos transformacija.

Gidas kišenėje

Daugiausia vartotojų informacijos apie Paupį ir veiklas ieškos būdami vietoje. Todėl didelis dėmesys buvo skirtas mobiliam atvaizdavimui, dar svetainės projektavimo etape.