Parduodu naudotą

EMP projektas "Daiktai, verti KITO gyvenimo"

Pardavimo platforma

Tai elektroninė parduotuvė, skirta parduoti ir bei dar kartą panaudoti jau išmestus (nebenaudojamus) daiktus. Seni elektroniniai prietaisai, antikvariato daiktai yra verti antro šanso, todėl už minimalią kainą yra parduodami elektroninėje parduotuvėje.

Kintantis pirmas vaizdas

Kadangi projektas yra skirtas nuolatos grįžtantiems vartotojams, pirmas vaizdas formuojamas iš realių prekių, užsikraunančių atsitiktine tvarka. Azartiškiems pirkėjams tai savotiška ruletė, kai perkraunant puslapį atsiranda vis nauji pasiūlymai ir prekės.

Aukciono galimybė

Įdomiausi ir vertingiausi daiktai svetainėje yra parduodami aukciono būdų. Aukcione savo kainą gali pateikti (padidinti esamą) kiekvienas prisiregistravęs vartotojas. Vartotojui pasiūliusiam didžiausią kainą, prekė yra įdedama į krepšelį su pasiūlyta aukščiausia kaina. Vartotojo krepšelyje prekė bus matoma nustatytą laiką, per kurį vartotojas galės nusipirkti ją, pagal pasiūlytą kainą.

Pritaikytas telefonui

Minimalistinis dizainas ne tik išryškina "ne pirmos jaunystė" daiktus, bet ir puikiai veikia mobiliame telefone, įvairaus dydžio ir proporcijų ekrane.