Narbutas

Visame pasaulyje biuro baldų produkciją parduodančios tarptautinės įmonės Narbutas prekinio ženklo svetainė skirta ne galutiniam produkcijos pirkėjui. Tai patogus įrankis įmonės produkcijos pardavėjui, architektui, interjero dizaineriui ir partneriams. Svetainėje pateikiama ne tik informacija apie įmonę, produktus ir projektus, bet taip pat pristatoma ir įmonės filosofija. digitouch! komanda sukūrė unikalius sprendimus, padedančius personalizuoti pateikiamą informaciją.

Projektai

Svetainės administratorius gali lengvai ne tik patalpinti atliktų projektų vaizdus, tačiau bet kurioje vaizdo vietoje aktyvuoti tašką, kuris nuves į matomo produkto aprašymą. Šis pilnai administruojamas sprendimas leidžia užtikrinti srautą, net ir sunkiai randamiems produktams.

Produktai

Narbutas produkcijos asortimentas apima nuo dizainerių sukurtų unikalių kolekcijų iki mums įprastinių baldų. Mūsų komanda sukūrė specialų modulį, skirtą produktams, kurio pagalba svetainės administratorius gali maksimaliai personalizuoti informaciją, aktyvuoti bet kokį esamos bibliotekos bloką ir jį patalpinti pageidaujamoje svetainės vietoje.

Navigacija

Kadangi didžioji lankytojų dalis yra grįžtanti, buvo sukurta unikali navigacija. Vos vieno paspaudimo pagalba galima pasiekti galutinį svetainės produkto tašką. Taip pat vienu paspaudimu parsisiųsti visą reikalingą produkto techninę medžiagą.

Detalės

Kuriant pasaulinio lygio interneto svetainę svarbu kiekviena detalė. Todėl buvo kuriamas unikalus dažnai pamiršto “404 puslapis nerastas” dizainas. Bei apgalvotos visos svetainės interakcijos.