MENTORIAI

“Versli Lietuva” organizacijos Verslo mentorių tinklo svetainė, kur patyrę verslininkai, įvairių sričių specialistai, neatlygintinai dalijasi savo žiniomis ir patirtimi su progreso savo versle siekiančiais verslo atstovais.

Virtuali metorystė

Pasikeitęs pasaulis verčia naujai pažiūrėti į paprastus dalykus. Anksčiau įprastai gyvai vykę verslo susitikimai dabar organizuojami saugesniu formatu. Tam sukūrėme unikalią platformą, į kurią gali registruotis tiek norintys padėti, tiek ieškantys verslo konsultacijų pagalbos įvairių sričių specialistai ir atstovai.

Greitai surasite monterių

Sukurta duomenų bazė, kurioje pateikiama svarbiausia informacija apie ieškomą žmogų. Prisijungęs vartotojas gali susisiekti su norimu specialistu, o visa bendravimo istorija yra matoma sistemos vartotojo aplinkoje.

Matuoja efektyvumą

Mentorių sistema yra ne tik asmenų duomenų bazė. Čia yra kaupiami duomenys apie kiekvieno nario veiksmus, pagal kuriuos yra matuojamas efektyvumas ir kokybė. Apibendrinti duomenys ir patarimai yra išvedami kiekvienam nariui individualiai. Taip pat sistemos administratoriai turi galimybę analizuoti ir bendrą efektyvumą.

Grafiniai sprendimai

Sistemos dizainas suderintas su organizacijos ”Versli Lietuva” grafiniu identitetu. Tačiau pati svetainė turi savo unikalius grafinius elementus bei ikonografiją, kurios pagalba yra komunikuojama apie sistemos suteikiamas naudas verslo atstovams ir specialistams.

Papildomos funkcijos

Portalas ne tik pristato mentorius, galinčius padėti pradedantiems verslininkams, bet yra ir informacijos centras, skelbiantis aktualias naujienas, sėkmės istorijos, bei organizuojamus renginius.

Ateities sprendimas

Šis nesudėtingas, tačiau efektyvūs sprendimas, ateityje taps pagrindiniu kokybiško verslo vystymo instrumentu. Džiaugiamės galintys prisidėti prie verslumo skatinimo mūsų šalyje.