Mano bankas

Banko paslaugų pristatymo ir pardavimo svetainė

Dizaino sprendimas

Kuriant finansinės institucijos svetainės dizainą visada reikia ieškoti pusiausvyros tarp dalykinio informacijos pateikimo ir grafinio identiteto. Todėl buvo sukurti išskirtiniai grafiniai elementai, sujungti su vaizdinėmis nuotraukomis. Elementuose pateikiami keletas sluoksnių, kurie turi savo vidinę animaciją, kuri gali būti lengvai keičiama turinio valdymo sistemoje.

Dinaminė informacija

Tokio tipo svetainėse dalis informacijos kartojasi įvairiuose vietose. Todėl buvo sukurti dinaminiai blokai, kuriuos galima įterpti į bet kurią svetainės vietą. Tuo tarpu, kainos, DUK ir skaičiuoklės redaguojamos vienoje vietoje. Taip išvengiant informacijos nesutapimo ir taupant laiką svetainės administratoriaus laiką.

Skaičiuoklės

Pirmas žingsnis vartotoją įtraukti į užsakymo procesą yra skaičiuoklės. Todėl kertinėse paslaugose be išsamios informacijos pateikiamos skaičiuoklės. Jos suteikia papildomą informaciją ir sukuria vartotojų lūkesčius.

Išsami navigacija

Didelės apimtis svetainėje patogi navigacija visada yra didelis iššūkis, todėl turinys yra suskirstytas skirtingoms tikslinėms grupėms. Animacijos pagalba pasirinkus sritį, visas turinys yra nuslenkamas žemyn ir išvedamas pasirinktos dalies kategorijos medis. Tokiu būdu papildomai buvo palikta vietos reklamai ir didesniems skaitmeninių paslaugų mygtukams.

Struktūruotas paslaugos pristatymas

Panašūs skirtingų tikslinių grupių paslaugų puslapiai vartotojo patogumui verčia įvesti tuos pačius struktūrinius blokus. Tokie blokai kaip "Svarbu", "Žingsniai", bei DUK leidžia greičiau įsigilinti į paslaugą.

Bankas kišenėje

Suprasdami, kad daugiau nei pusė banko klientų svetainę žiūrės mobiliame telefone, mobiliam atvaizdavimui skyrėme ypatingą dėmesį. Svetainė yra sukurta "Netlify" pagalba smarkiai sutrumpina turinio krovimo greitį. O informacijos atvaizdavimui naudojami ne tik standartiniai responsive sprendimai, bet ir dalis veikimo mygtukų keičiami į tiesioginio skambinimo. Taip atsiranda papildomas dialogo langas ekrano apačioje.