"Lietuvos galia"

Projektas skirtas sutelkti visuomenines iniciatyvas vienoje vietoje

Veiklos vienoje vietoje

LR Prezidentūros iškelta idėja visuomenės iniciatyvas apjungti vienoje vietoje. Visos pilietinės iniciatyvos svetainėje yra skirstomos į keturias sritis: Žalia Lietuva, Stipri Lietuva, Teisinga Lietuva ir Inovatyvi Lietuva. Kur kiekviena bendruomenė, nevyriausybinė organizacija ar tiesiog žmonių grupė gali patalpinti savo pilietines veiklas.

Koncepcija - infografikas

Jau pirmame puslapyje galima rasti infografiką, kuris iš skirtingų detalių sudaro projekto simbolį – stilizuotą Vytį. Infografike atskiros detalės atvaizduoja kiek kiekvienos srities iniciatyvų yra publikuojama svetainėje. Tokia mūsų sukurta koncepcija tapo pagrindine svetainės simbolika.

Video turinys

Pagrindinis būdas pristatyti projektą yra video formatas. Jis kelis kartus įtaigesnis nei ilgos teksto pastraipos. Todėl jau pirmas ekrano vaizdas, yra projekto pristatymas video formatu.

Pridėtinės vertės

Nesudėtingai ir greitai pateikiama iniciatyva tampa ne tik svetainės turinio vienetu, bet autoriui pageidaujant suteikia galimybę pakviesti savanorius prisijungti prie iniciatyvos veiklos. Taip pat iniciatyvos autorius turi galimybę dalyvauti konkurse. Prie kiekvienos iniciatyvos svetainės lankytojai gali balsuoti už patikusią idėją ir padidinti galimybę laimėti.