Interaktyvus stalas

Didžiausiam Vilniuje statomam naujam rajonui „Paupys“ pristatyti, sukurta interaktyvaus stalo programinė įranga, kuri sujungta su bendra pardavimų sistema.

Interaktyvaus stalo privalumai

  • 4k vaizdo kokybė
  • Aplikacijos neriboja interneto greitis, todėl naudojami aukštos kokybės grafikos elementai.
  • Galimybė naršyti „multitouch“ principu, vienu metu aplikacija gali naudotis daugiau nei vienas žmogus.

Skirtingos aplinkos

Sistema turi atskirų vartotojų sistemą. Kiekvienas pardavimų vadybininkas save identifikavęs gauna jam pritaikytą aplinką su papildomais duomenimis.

Automatinis pasiūlymas

Pirkėjas ne tik gali apžiūrėti „Paupio“ rajoną 360 laipsnių kampu, rinktis butą, bet taip pat gali peržiūrėti kokybiškas statinių vizualizacijas bei gauti elektroniniu paštu personalizuotą pasiūlymą.

Kitokia navigacija

Liečiamam ekranui taikomi kiti patogumo kriterijai. Įvertinami ne tik didesni liečiami objektai, bet ir rankų judesių amplitudė. Aplikacijoje yra suteikiama galimybė vienu metu keliems žmonėms atlikti skirtingus veiksmus stalo ekrane. Jie gali aktyvuoti kelis langus, bei keisti jų proporcijas, bei padėtį.

Nuotolis valdymas

Nuotoliniu būdu prižiūrima sistema leidžia nuolatos atnaujinti informaciją ne tik apie realiai parduodamus objektus, bet ir grafinius sprendimus. Atlikus rezervaciją duomenys sinchronizuojasi su kitomis duomenų bazėmis: interneto svetainėmis, Ipad aplikacija, CRM.