GUDRUTIS

Super G - Pirmas vaiko išmanusis įrenginys. Todėl svetainės pagrindinis tikslas yra atskleisti skaitmeninėje erdvėje išmaniojo laikrodžio išskirtinumą ir interaktyvumą nuo pirmo įspūdžio iki pirkimo proceso.

Super-G pasaulis

Sukurta viena bendra turinio valdymo sistema, apjungianti atskiras svetainės versijas skirtas atskiriems regionams. Pasirinkta interaktyvi animacija ir nuotaikingi grafiniai elementai padeda per turinį atskleisti išmanų Super-G pasaulį. Vaikus ir jų tėvelius kviečia į nuotykius ir susipažinti su išmaniojo laikrodžio funkcionalumu ir privalumais.

Produkto puslapis

Įprastai svetainėse produkto puslapis yra statinės informacijos rinkinys. Šiuo atveju pagrindinė užduotis yra pasitelkiant unikalią grafiką ir animaciją įtraukti lankytoją į produkto pasaulį. Žinoma pateikto scenarijaus pabaigoje yra visur kvietimas veikti ir pirkti.

Pirkimas

Sukurtas unikalus pirkimo kelias, puslapyje atsisakyta standartinio krepšelio. Vartotojui žingsnis po žingsnio yra siūlomi pasirinkimai, kurie veda iki pirkimo, net neišeinant iš produkto puslapio.