Galanis

Italijos rinkai skirta modulinių pastatų elektroninė parduotuvė

Užsienio rinkai

Produktas kurtas atsižvelgiant į Italijos rinkos vartotojų įpročius ir poreikius. Ne tik detalesnis vizualinis pateikimas, bet ir galimybė visą prikimimo procesą vykdyti tiek skaitmeniniu būdu, tiek su vadybininko pagalba. Paskaičiuoti produkto pristatymo išlaidas, skirtinguose Italijos regionuose.

Prekės pristatymas

Ypatingas dėmesys skiriamas prekės pristatymui. Čia galima ne tik pamatyti daug kokybiškų vizualizacijų, bet ir detalius brėžinius, bei susipažinti su visomis produkto savybėmis, surinkimo instrukcija ir garantija. Kadangi produktas turi daug papildomų priedų, kuriuos galima rinktis pagal savo poreikį, svetainėje yra pateikiamas lengvas jų pasirinkimas ir užsakymo papildymas. Esant poreikiui produkto dokumentaciją galima atsisiųsti PDF formatu, kas yra aktualu, gaunat leidimą pastato gavimui.

Pirkimas su avansu

Išsirinkus prekę vartotojui pateikiamas klasikinis elektroninėms parduotuvėms pirkimo procesas su lanksčiomis atsiskaitymo galimybėmis. Kadangi prekės kaina yra didesnė, svetainėje yra pateikiama galimybė pasirinkti apmokėjimą dalimis, pervedant tik avansą.

Sujungta su CRM

Visi vartotojo ir vadybininkų veiksmai perduodami ir vėliau apdorojami Odoo verslo valdymo sistemoje. Užklausos, el. pašto forma ir pokalbis per chat'ą tampa "pardavimo galimybe", todėl neprarandamas nei vienas kontaktas su klientu. Taip pat sistemos vadybininkai iškart turi galimybę el. parduotuvėje generuoti patrauklius stilizuotus pasiūlymus klientas.