FINVALDA

10.000 klientų turinčiai Verslo valdymo sistemai „Finvalda“ sukūrėme naują sistemos valdymo aplinką internete ir aplikaciją.

Naujas žingsnis

1996 metais įmonė pradėjo buhalterinės apskaitos programos kūrimą, per tuos metus "Finvalda" tapo pilnaverte verslo valdymo sistema – įmonių skaitmenizavimo įrankiu. Kartu su mūsų komanda įmonė žengė naują žingsnį, sukuriant naują vartotojų aplinką tiek kompiuteryje, tiek mobiliam telefone.

Vienas produktas - dvi versijos

Mūsų sukurtas sprendimas turi dvi versijas. Pirmoje versijoje vartotojas gali naudoti produktą nemokamai jį tiesiog atsisiuntęs ir prisiregistravęs. Antroji versija yra profesionali versija, kurioje galima naudotis pilnu „Finvalda“ įmonių valdymo funkcionalumu ir duomenis.

UX / UI sprendimas

Nuolatos kintantys vartotojų elgsenos įpročiai įkvėpė minimalistinio dizaino sukūrimą. Kadangi produktas bus nuolatos naudojamas tų pačių vartotojų nuolatos, todėl keliais paspaudimais naujo dokumento sukūrimas arba patekimas į lankomiausias vietas buvo įgyvendintas.

Duomenų sinchronizavimas

Vienas didžiausių iššūkių buvo įmonių sukauptų, didelės apimties, duomenų sinchronizavimas. Sukurta krovimosi dinamika leidžia taupyti laiką ir greitai prieiti prie ieškomos informacijos.

Darbas su dokumentais

Greitas dokumentų kūrimas ir redagavimas pilnoje versijoje sinchronizuojamas su sandėlių likučiais ir kainų rekomendacijomis. Aplikacijoje pakaks dokumentą fotografuotini, kad jį įkelti į „Finvalda“ sistemą.

Vartotojų redagavimas

Buvo pilnai išpildytas vartotojų redagavimas, priskiriant kelių įmonių duomenis vartotojui, bei ataskaitų priskyrimas skirtingo lygio prieigą turintiems vartotojams.

Aiškiai rodanti progresą statistika

Versle svarbu kuo greičiau pamatyti pokyčius. Jau pirmame vaizde pateikiama kelių pastarųjų mėnesių bendri pasiekimai ir statistika. Toliau patekus į statistikos detalizaciją nesunkiai galima apjungti norimo laikotarpio duomenis.

Kelias iki pardavimo

Pirmoje produkto versijoje išpildytas pilnas procesas nuo pirminio pasiūlymo iki pardavimo - sąskaitos išrašymo. Tiesiai iš programos galima išsiųsti laiškus, keisti pardavimo statusą.