DARNU

Login apdovanojimą už geriausią korporacinę prekinio ženklo svetainę gavęs, “Darnu Group” svetainės sprendimas.

Naujo stiliaus formavimas

Kartu su svetaine buvo sukurta visa eilė naujų stilius elementų. “Raktines raides” naudojantys antraščių skirtukai, techninė ir funkcinė ikonografija.

Intro video

Išreikšti įmonės vertybės vertybes buvo sukurti trijų temų video klipų scenarijai. Specialiai svetainės intro sukurti video suskirstyti į tris temas, pagal “Darnu group” veiklos sritis: verslui, gyvenimui ir laisvalaikiui. Šis skirtumas lengvai atspindimas video navigacijoje ekrano apačioje.

Verslui. Gyvenimui. Laisvalaikiui.

Sinchronizuoti duomenys

Svetainėje galima rasti ne tik korporatyvinę informaciją ir naujienas, bet ir visų parduodamų ir numojamų patalpų pasiūlymus. Visi duomenys pajungti į vientisą sistemą, kurie sinchronizuojami su CRM, pardavėjų planšetėse esančiomis aplikacijomis, atskiro NT projekto svetainės informacija. Todėl atskirai informacijos ir pardavimo statusų šioje svetainėje suvedinėti nereikia.

UX/UI

Svetainė labai aiškiai suskirstyta į interesų grupes. Todėl kiekvienai auditorijai taikomas skirtingas informacijos pateikimo modelis. Ieškantiems būsto iškart kalbama apie geriausius pasiūlymus. Tačiau besiteiraujantiems dėl darbo, pristatoma įmonės aplinka. Su investuotojais kalbama skaičių kalba.

Login nominacija

Šis projektas yra daugiau nei 10 metų darbo su klientu rezultatas. Abipusiu pasitikėjimu paremti santykiai davė rezultatą. 2019 metais Login geriausių korporacinių svetainių konkurse mūsų sukurta svetainė nurungė visas kitas ir tapo nugalėtoja.