Meistro iškvietimo į namus paslauga

Suprojektuotas verslo modelis ir suprogramuotas skaitmeninis meistro iškvietimo į namus sprendimas: mobilios aplikacijos ir paslaugų užsakymo portalas.

Verslo modelio sukūrimas

Pilnai automatizuotas užsakymų vykdymo procesas. Suprojektuotas kelias nuo užsakymo iki paslaugos atlikimo bei ataskaitų teikimo. Pagalvota ir apie tolimesnį bendravimą su klientu ir nestandartinių situacijų sprendimą.

Techninės schemos

Šriftai

Pagrinidinės spalvos

"Lengvas" dizainas

Įkvėptas tarptautinio „Capital" prekinio ženklo, dizainas sukurtas taip, kad netrukdytų siekti pagrindinio vartotojo tikslo - užsakyti paslaugas. Sprendimas paremtas tuo, kad būtų aiškiai matomi patys svarbiausi elementai, padedantys lengvai rasti informaciją ir atlikti užsakymą.

Programavimas orientuotas į dinamiką

Atskirais blokais besikraunanti informacija, vartotojui leidžia greičiau pasiekti ieškomą turinį. Vue.js framework pagalba pavyko palengvinti naršymą po visą produkto aplinką ir pagreitinti duomenų perdavimą. Naudojant e-komercijos sprendimus, sukurta patogi vartotojui aplinka atlikti užsakymą.

"Meistras kišenėje" - aplikacijos

Klientų lojalumui ir patogumui užtikrinti buvo sukurtos hibridinės aplikacijos Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams.

Meistro darbo aplinka

Užsakymų ir kalendoriaus valdymas, ataskaitų generavimas ir skaitmeniniai pridavimo aktai sujungti į atskirą darbuotojams skirtą aplinką. Ji taip pat yra lengvai pasiekiama ir valdoma telefono pagalba.

Unikalus rezultatas

Naudojant elektroninės komercijos sprendimus, unikalų užsakymo valdymą ir pritaikymą mobiliems įrenginiams, buvo sukurtas unikalus skaitmeninis verslo sprendimas. Ateityje jis bus lengvai plečiamas naujomis paslaugomis, adaptuojamas naujoms rinkoms.