CAB.lt

Lietuvos respublikos transporto priemonių draudikų biuras

Jautri informacija

Suvokdami, kad dėl eismo įvykių, informacijos gauti į svetainę atėję vartotojai yra suirzę, todėl jau pirmame puslapyje pateikiamos nuorodos į visą pagrindinę informaciją skirtingoms auditorijoms.

Skirtingos auditorijos

Draudimo organizacijos ir vairuotojai yra dvi labai aiškios svetainės auditorijos. Nors pirmoji svarbesnė, tačiau apsilankančių svetainėje vartotojų - vairuotojų skaičius yra didesnis. Būtent jiems ir skirta pagrindinė sistemos inovacija transporto priemonių draustumo patikra.

Draustumo patikra

Pagrindinė ir dažniausiai naudojama paslauga yra transporto priemonių draustumo patikra. Tai aktualu po eismo įvykio - ypač jei jis įvyko užsienyje. Ši sistema yra sujungta su tarptautinėmis duomenų bazėmis. Užklausos metu yra vykdomas didelis kiekis skaičiavimų, atsižvelgiant į užsienio šalių automobilių registracijos ir draudimo skirtumus, taip pat atkreipiant dėmesį į vasaros ar žiemos laiko skirtumus.

Greita paieška telefonu

Didžioji dalis vairuotojų informacijos ieško ne būtinai jiems patogiu laiku, paveikti streso. Todėl greitas ir aiškus informacijos atvaizdavimas telefono ekrane yra aiškus prioritetas. Kaip ir instrukcijų pateikimas, kaip elgtis toliau, šalia paieškos rezultato.