Online mokymų pardavimo sistema

Prasidėjus Covid19 pandemijai, digitouch! komanda profesoriui Tomui Linkevičiui sukūrė online mokymų kūrimo ir pardavimo sistemą. Šios sistemos pagalba, keliones ir mokymus visame pasaulyje pakeitė galimybė parduoti neribotą skaičių, vieną kartą sukurtus mokymus.

Ši sistema administratoriui leidžia sukurti skirtingus mokymo kursus, kuriuose yra patalpinami mokymų įrašai video bei kitais formatais. Jų peržiūra bei naudojimas yra apmokestinimas. Vartotojas, kad gautų prieigą prie mokymų turinio turi susimokėti fiksuotą mokestį. Administratorius gali sukurti neribotą skaičių mokymų, kurių kiekvienas yra apmokestinamas atskirai arba už bendrą kainą suteikiamas laikinas priėjimas prie visos mokymo medžiagos.

Pardavimas jau pirmame puslapyje

Jau pirmame puslapyje pateikiama visa reikalinga informacija, kuri skatina puslapio lankytoją apsispręsti.

1

Video pristatymas
Pristatomas nuotolinių mokymų formatas ir jo naudos.

2

Žingsniai, kaip tai veikia
Ikonų ir žinučių pagalba lankytojui pateikiamas visas procesas.

3

Detalus pasiūlymas
Pristatomi visi parduodami kursai, jų temos ir kainos.

4

Kvietimas veikti
Pirkimo mygtukas siunčia į pirkimo bei registracijos langą.

Mokymus parduoda ne sistema, o turinys ir jo kūrėjo autoritetas, todėl ši sistema skirta aukštos pridėtinės vertės kursams kurti. Jos savininkas turi visišką laisvę norimu kiekiu ir eiliškumu pateikti mokymų medžiagą šiais formatais:

VIDEO

Pagrindinis formatas pateikti mokymų medžiagą yra video, kuris leidžia žiūrėti medžiagą bet kuriuo metu, nutraukus žiūrėjimą ir vėl grįžus galima peržiūrėti nuo tos pačios vietos kur buvo baigta.

PDF

Norint dalį informacijos pateikti koncentruotai, sistemoje galima įkelti PDF failus, kuriuos vartotojas gali peržiūrėti mokymų aplinkoje.

FOTO

Jei svarbu, kad vartotojas turėtų galimybę neribotą laiką žiūrėti ir analizuoti vaizdus, sistemoje galima vieną ar kelis vaizdus sudėti į galeriją. “Slaidinimo” būdu pats vartotojas gali peržiūrėti vaizdus kada yra poreikis.

3D

Lengvai pritaikomi ir kiti informacijos pateikimo formatai. Pavyzdžiui, 3D failo apžvalga leidžia detaliai apžiūrėti objektą.

APKLAUSA

Galimybė kurti klausimus (pasirenkant vieną ar kelis teisingus atsakymo variantus) ir juos pateikti bet kurioje mokymų dalyje, leidžia vartotojams geriau atsiminti turinį.

SERTIFIKATAS

Kaip paskutini kurso bloką sistemoje galima talpinti baigimo sertifikato generatorių. Jis generuoja PDF sertifikatą su vartotojo registracijos vardu ir pavarde. Kad jį būtų galima gauti, reikia pilnai peržiūrėti visus aukščiau esančius blokus. Klausimus atsakyti bent 80% tikslumu.

KOMENTARAI

Kuriant mokymus yra galimybė nustatyti, ar juose bus galima palikti vartotojui komentarus. Aktyvavus šia funkciją po kiekvienu mokymų turinio bloku pateikiamas komentaro blokas, leidžiantis palikti savo klausimus ir sulaukti atsakymus.

Kaip tai atrodo?

Kiekvieni mokymai turi unikalų puslapį sudarytą iš atskirų skyrių, informacijos blokų. Visus blokus galima žiūrėti paeiliui ir matyti progreso juostą. Taip pat vartotojui yra leidžiama pasirinkti tamsią arba šviesią aplinką.

Vartotojo puslapis

Kaip ir kiekvienoje sistemoje su vartotojais, yra atskiras vartotojo duomenų keitimo puslapis. Čia galima pasikeisti vartotojo duomenis, bei matyti savo paslaugų statusą, mokėjimo informaciją. Darbastalyje pateikiamas nupirktų ir galimų pirkti mokymų sąrašas.

Struktūra

Diegiant mokymų pardavimų sistemą yra sukurti puslapiai, kurie yra administruojami naudojantis WordPress turinio valdymo sistemą.

Plėtros galimybės

Naudojant šią sistemą ateityje yra galimybės nesudėtingai integruoti kitas mokamas paslaugas. Pavyzdžiui, bilietų į seminarus pardavimas galės būti pilnai susietas su mokymo vartotojo duomenimis. Reklamuojant naują pasiūlymą, jau bus sukaupta reali pirkėjų duomenų bazė.

Susisiekite

Jei Jūs taip pat turite poreikį parduoti savo intelektualinę nuosavybę susisiekite su mumis. Maloniai Jums padėsime tai įgyvendinti. Rašykite info@digitouch.lt

Ačiū!