Atsinaujinusiai VIC Klinikai, sukurta interneto svetainė, kurioje naudojami video su laimingais, besijuokiančiais klinikos pacientais.

Unikalaus verslo centro „Paupio Darboteka“, naujame Vilniaus senamiesčio rajone Paupys, pardavimų svetainė.

Factoro

Prisidėjome prie finansinių paslaugų kompanijos "Faktoro" paslaugų pristatyto internete.

Online mokymų pardavimo sistema

Prasidėjus Covid19 pandemijai, digitouch! komanda profesoriui Tomui Linkevičiui sukūrė online mokymų kūrimo ir pardavimo sistemą. Šios sistemos pagalba, keliones ir mokymus visame pasaulyje, pakeitė galimybė parduoti neribotą skaičių, vieną kartą sukurtus, mokymus.

Interaktyvus stalas

Didžiausiam Vilniuje statomam naujam rajonui „Paupys“ pristatyti, sukurta interaktyvaus stalo programinė įranga, kuri sujungta su bendra pardavimų sistema.

FJORDCOM prekinio ženklo identitetas

Skandinaviško technologijų diegimo prekinio ženklo atnaujinimas ir naujų identiteto priemonių kūrimas.

"5G tech"prekinio ženklo identitetas

Įmonės, užsienyje užsiimančios ryšio bokštų įrengimu, prekinio ženklo atnaujinimas stengiantis jį susieti su IT technologijomis.

Heritas

Heritas – naujas žvilgsnis į kultūros paveldą. Naujos svetainės dėka tapęs platforma, buriančia visus, besidominčius kultūros paveldu, jo tvarkyba ir pažinimu.

Meistro iškvietimo į namus paslauga

Suprojektuotas verslo modelis ir suprogramuotas skaitmeninis meistro iškvietimo į namus sprendimas: mobilios aplikacijos ir paslaugų užsakymo portalas.

Vilniaus verslo parkas

Naujas unikalios koncepcijos verslo kompleksas. Sukurtos svetainės pagrindinis tikslas yra atskleisti naujo verslo parko išskirtinumą ir visas gaunamas naudas, todėl sprendimui buvo pasirinkta interaktyvi animacija, didelės nuotraukos ir aiškūs grafiniai elementai, padedantys vartotojui kuo greičiau gauti visą aktualią informaciją ir susisiekti su vystytoju.

Mentorių portalas

“Versli Lietuva” organizacijos Verslo mentorių tinklo svetainė, kur patyrę verslininkai, įvairių sričių specialistai, neatlygintinai dalijasi savo žiniomis ir patirtimi su progreso savo versle siekiančiais verslo atstovais.

Gudrutis

Super G - Pirmas vaiko išmanusis įrenginys. Todėl svetainės pagrindinis tikslas yra atskleisti skaitmeninėje erdvėje išmaniojo laikrodžio išskirtinumą ir interaktyvumą nuo pirmo įspūdžio iki pirkimo proceso.

Narbutas

Inovatyvi „Narbutas“ interneto svetainė skirta ne tik prekės ženklo įvaizdžiui, bet yra ir interaktyvus katalogas tiek pardavėjams Lietuvoje, tiek distributoriams užsienyje. Produkto pateikimo puslapis yra sudarytas iš atskirų modulių, kuriuos lengva dubliuoti, keisti ir redaguoti pagal kiekvieno produkto informaciją. Interaktyvus meniu vykdantis ne tik pasirinkimo, bet ir iliustratyvaus filtro funkcijas, fiksuotas greitosios navigacijos blokelis, esantis visada po ranka dažnai svetaine basinaudojantiems profesionalams – visos funkciškai apgalvotos detalės daro šį puslapį išskirtinai malonų vartotojo patyrimo požiūriu. Svetainės dizainas įsilieja į prekės ženklo stilistinį vientisumą ir atspindi prekės ženklo filosofiją. Aukšto lygio estetika, santūriu minimalizmu alsuojantis UI, tuo pat metu išskirtinis produkto katalogo UX, kuriame galima susikurti mylimiausių produktų kategorijas ir atsisiųsti juos vienu mygtuko paspaudimu.