CandleHand

elektroninė parduotuvė

Visame pasaulyje prekiaujančios, Lietuvoje sukurto prekių ženklo, rankų darbo žvakes kuriančios įmonės interneto parduotuvė.

Prekinis ženklas

Lietuvoje gimęs ir sukurtas unikalus prekinis ženklas CandleHand puikuojasi prabangiuose pasaulio interjero parduotuvėse. Tačiau daugiausia produkcijos yra pasiekiama elektroninės parduotuvės pagalba.

Produkto dizainas svarbiausia

CandleHand produktų kūrėjai visą dėmesį skiria produkto detalėms ir jų realistiškumui. Jų tikslas perteikti kiekvieną vaškinės rankos elementą kuo tiksliau. Todėl kuriant elektroninės parduotuvės dizainą, pagrindinis tikslas buvo neužgožti produkto dizaino. Visa UX grafika yra nukreipta pamilti ir nusipirkti produktą.

Geras pasiūlymas

Skatinant pirkti didesnius kiekius produkcijos svetainėje yra suprogramuota galimybė sukurti produktų rinkinius. Pirkėjas gali lanksčiai rinktis produktus iš rinkinio pagal patikusią spalva, formą ir kitus parametrus. Toks sprendimas leidžia pirkėjui prisitaikyti norimus produktus pagal save ir įsigyti jų daugiau nei vieną.

Sujungimas su CRM

Parduotuvė sukurta naudojant WordPress turinio valdymo sistemą, pasitelkiant papildomai atskirą technologiją užtikrinančią greitesnį svetainės veikimą ir saugumą. Norint pagerinti įmonės verslo procesus, svetainė yra sujungta Odoo verslo valdymo sistema. Visas pirkimo procesas . užsakymai ir sandėlio likučiai valdomi iš Odoo sistemos, kas leidžia sujungti tiek gamybos, tiek pardavimo procesą į vieną kelią iki pirkėjo.